Trwa ładowanie...

Nowy ranking pożyczek pozabankowych - Grudzień 2015

Direct.Money.pl przygotował nową odsłonę rankingu szybkich pożyczek. Przeanalizowaliśmy oferty ponad 70 firm, które oferują ten produkt. Za darmo możemy pożyczyć maksymalnie 1,7 tys. złotych.

Share
Nowy ranking pożyczek pozabankowych - Grudzień 2015
Źródło: Fotolia, Fot: Ewa Kubiak
d1tfov4

Ranking został podzielony na trzy części. W pierwszej mamy zestawienie darmowych pierwszych pożyczek, uszeregowanych według ich najwyższej kwoty. Najwięcej na okres 30 dni pożyczymy w tanikredyt.pl, vivus.pl i w ekspreskasa.pl. Jeśli zależy nam na dłuższym okresie spłaty, warto zwrócić uwagę na propozycję extraportfel.pl, gdzie wynosi on aż 45 dni.

Jeśli nie możemy, skorzystać z oferty bezpłatnej, warto przyjrzeć się propozycjom instytucji na 300 złotych na 15 dni. Najtaniej pożyczymy w colorcredit.pl, wonga.pl i pandamoney.pl.

Dla osób, które potrzebują pożyczyć więcej i na dłużej, przeanalizowaliśmy także oferty na 2 tys. złotych, które musimy spłacić w rok. Najmniej za zaciągnięcie pożyczki zapłacimy w szybka-pozyczka.com, colorcredit.pl i solven.pl.

Osoby, które potrzebują zastrzyku gotówki szybko i bez zbędnych formalności, po więcej szczegółów zapraszamy tutaj: http://www.money.pl/sekcja/szybkie-pozyczki-grudzien-2015/

d1tfov4

Podziel się opinią

Share
d1tfov4
d1tfov4