Trwa ładowanie...
Kamil Karnowski
14-09-2017 11:02

Oferta od Wojewódzkiego. Da milion złotych i będzie woził autem. Jest jeden warunek

Dziennikarz znowu zaszokował swoich fanów wpisem na Facebooku. W bardzo nietypowy sposób zaproponował im pewien "układ".

Share
Oferta od Wojewódzkiego. Da milion złotych i będzie woził autem. Jest jeden warunekŹródło: Instagram.com, fot: kuba_wojewodzki_official
d2m7q35

Wojewódzki nawiązał do przypadkowego spotkania na ulicy. Prezenter relacjonował, że został zaczepiony i oskarżony o umieszczenie flagi Polski w fekaliach. Chodziło zapewne o wydarzenie z 2008 r., za które TVN został ukarany przez KRRiT.

Kilka dni temu, miły chłopiec w dresie z napisem Legia zaczepił mnie na ulicy i powiedział - Za to, że Pan wsadził polską flagę w kupę, jest Pan u mnie skończony na zawsze - napisał Wojewódzki na Facebooku.

*Popularny prezenter w oryginalny sposób odparł zarzuty. * Trzeba przyznać, że jego oferta jest wyjątkowo ciekawa.

TVN miał zapłacić 500 tys. złotych kary za emisję programu. Decyzję podjęła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w 2008 r., a później podtrzymał ją Sąd Najwyższy. Sam incydent tłumaczono jako "artystyczny performance". Jednak to nie Wojewódzki był jego autorem, a jego ówczesny gość, Marek Raczkowski.

d2m7q35

Polsce ciągle jeszcze brakuje przestrzeni dla wszelkiego rodzaju prowokacji i happeningów artystycznych. Myślę, że wracają trochę duchy afery z Dorotą Nieznalską czy Katarzyną Kozyrą, bo jednak było to nawiązanie do takiego happeningu - komentował wtedy Wojewódzki.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d2m7q35
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m7q35
d2m7q35