Trwa ładowanie...
d3o1hcx

Optonet chce w pierwszym półroczu zadebiutować na NewConnect

24.01. Warszawa (PAP) - Optonet, który zajmuje się budownictwem telekomunikacyjnym oraz wdrażaniem rozwiązań komunikacji radiowej, planuje z prywatnej emisji akcji pozyskać 1 mln...

Share
d3o1hcx

24.01. Warszawa (PAP) - Optonet, który zajmuje się budownictwem telekomunikacyjnym oraz wdrażaniem rozwiązań komunikacji radiowej, planuje z prywatnej emisji akcji pozyskać 1 mln zł i w pierwszym półroczu wejść na rynek NewConnect - podała spółka w komunikacie prasowym.

W pierwszym kwartale firma chce przekształcić się w spółkę akcyjną.

"Dokumenty do KRS chcemy złożyć jeszcze w lutym tak, aby jak najszybciej rozpocząć procedurę przekształcenia. Szacujemy, że zakończy się ona w kwietniu. Wtedy przeprowadzimy prywatną emisję akcji, której wartość może sięgnąć 1 mln zł. Środki będziemy chcieli przeznaczyć na rozbudowę zespołu handlowego oraz wsparcie realizacji kontraktów, których podpisania spodziewamy się w najbliższym czasie. Znajdzie to odzwierciedlenie w tegorocznych wynikach spółki, która według założeń powinna urosnąć organicznie przynajmniej o 20 proc. rok do roku. Dodatkowo wejście Optonet na NewConnect wpłynie na wyniki Novainvest, który jest największym udziałowcem Optonet" - powiedział cytowany w komunikacie Tomasz Bartel, wiceprezes Novainvest.(PAP)

epo/ jtt/

d3o1hcx

Podziel się opinią

Share
d3o1hcx
d3o1hcx