Trwa ładowanie...
d4frlgn

Orange Finanse pozyskało już 10 tys. klientów

Warszawa, 23.10.2014 (ISBnews) - Orange Polska pozyskało ponad 10 tys. klientów usługi Orange Finanse w ciągu trzech tygodni od rozpoczęcia jej oferowania, poinformował prezes Bruno Dethoit.
Share
d4frlgn

"Pozyskaliśmy 10 tys. klientów usługi Orange Finanse i ten wynik jest zgodny z naszymi założeniami" - powiedział Duthoit podczas spotkania z dziennikarzami.

Według jego słów, hybrydyzacja oferty (wprowadzanie do oferty usług pozatelekomunikacyjnych, jak Orange Finanse, czy Orange Energia) ma nie tylko na celu umacnianie lojalizacji klientów, ale też zapewnić dodatkowe przychody i marżę.

Jak zaznaczył w rozmowie z agencją ISBnews, marżowego efektu spodziewa się szczególnie po Orange Finanse. Według jego wcześniejszych słów, usługa Orange Finanse ma wygenerować 7% całkowitych przychodów operatora za trzy lata i wraz z mBankiem, partnerem w przedsięwzięciu, oczekuje 1 mln klientów tej usługi w tym okresie. Z kolei Orange Energia jest póki co w fazie pilotażowej i ma być raczej składnikiem zintegrowanej oferty dla domu.

d4frlgn

Przedstawiciele Orange Polska i mBanku poinformowali na początku października, że rozpoczynają oferowanie usług finansowych pod marką Orange Finanse. Produkty bankowe dostarcza mBank,a Orange odpowiada za marketing i sprzedaż. mBank dostarcza platformę bankowości mobilnej i internetowej oraz know-how w branży finansowej.

W marcu br. mBank i Orange Polska zawarły umowę o współpracy do 2025 r. z możliwością przedłużenia o trzy lata.

(ISBnews)

d4frlgn

Podziel się opinią

Share
d4frlgn
d4frlgn