Trwa ładowanie...
dto1nz5

Orbis zawarł umowę sprzedaży Mercure Mrągowo Resort & SPA

Warszawa, 01.03.2016 (ISBnews) - Orbis S.A. i Deporium INC Sp. z o.o. zawarły umowę sprzedaży przedsiębiorstwa hotelowego "Mercure Mrągowo Resort & SPA", z wyłączeniem działki i budynków, w których zlokalizowany jest hotel, podała spółka.

Share
dto1nz5

Nabycie ZCP Hotel Mrągowo nastąpiło na warunkach ustalonych w przedwstępnej umowie sprzedaży za kwotę 400 000 zł netto.

"Warunki transakcji zostały ustalone w przedwstępnej umowie sprzedaży podpisanej w styczniu 2016 roku. Łączna wartość transakcji, która w przyszłości obejmie również cenę nieruchomości, wyniesie 20 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Wraz z podpisaniem umowy sprzedaży, w życie weszły zawarte pomiędzy stronami umowy - dzierżawy budynku i gruntu oraz umowa franczyzowa. Obie umożliwią prowadzenie działalności hotelu pod marką "Mercure" od 1 marca 2016 r. Umowy gwarantują także zatrudnienie wszystkich dotychczasowych pracowników hotelu.

Hotele grupy Orbis działają pod działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Na koniec 2015 roku sieć Grupy składała się z 108 hoteli, dysponujących około 18,8 tys. pokoi. Większość z nich (64 obiekty) funkcjonowało w Polsce.

(ISBnews)

dto1nz5

Podziel się opinią

Share
dto1nz5
dto1nz5