Trwa ładowanie...
d1nqbj6
d1nqbj6

Orco rozpoczęła procedurę wycofania notowań z giełdy w Pradze

Warszawa, 09.07.2014 (ISBnews) - Orco Property Group zdecydowała o rozpoczęciu procedury wycofania wszystkich 114,51 mln akcji z notowań na rynku regulowanym na giełdzie w Pradze, podała spółka.
Share
d1nqbj6

"Spółka zdecydowała o rozpoczęciu procedury delistingu z Giełdy Papierów Wartościowych w Pradza ze względu na niski wolumen obrotów oraz w celu zmniejszenia kosztów związanych z notowaniami i obowiązkami informacyjnymi" - czytamy w komunikacie.

Akcje Orco są notowane na praskiej giełdzie od 2005 r. Zakończenie procedury wycofania z notowań jest uzależnione od spełnienia warunków formalnych - spółka zapowiedziała, że będzie informowała o kolejnych etapach ich spełniania.

Akcje będą nadal notowane na rynkach regulowanych NYSE Euronext w Paryżu i na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka zastosowała podobną procedurę i wycofała swoje akcje z giełdy w Budapeszcie w 2011 r., podkreśla Orco.

Orco Property Group jest inwestorem, deweloperem oraz zarządcą aktywów działającym na środkowoeuropejskim rynku nieruchomości i usług hotelarskich. Działa w wielu krajach Europy Środkowej i Wschodniej, koncentrując się na rynku czeskim, węgierskim, polskim, rosyjskim, chorwackim, niemieckim i słowackim. Siedziba główna Orco Property Group mieści się w Luksemburgu.

(ISBnews)

d1nqbj6

Podziel się opinią

Share
d1nqbj6
d1nqbj6