Trwa ładowanie...

Oto nowa kampania reklamowa Ikei. Musicie to zobaczyć!

Wchodząc na stronę internetową Ikearetailtherapy.com, zamiast szwedzkich nazw produktów, czekają na nas tajemnicze zdania.

Share
Oto nowa kampania reklamowa Ikei. Musicie to zobaczyć!
Fot: http://ikearetailtherapy.com/
d23v4t8

Kiedy wchodzimy na stronę internetową Ikearetailtherapy.com, zamiast szwedzkich nazw produktów, czekają na nas tajemnicze zdania jak np. "dzieci mnie nie słuchają", czy "jak stworzyć szczęśliwy związek". O co chodzi?

Za najnowszą kampanię reklamową szwedzkiego giganta meblowego odpowiada agencja Akestam Holst, która postanowiła wybrać najczęściej wpisywane pytania w wyszukiwarkę Google. Następnym krokiem było dopasowanie do nich poszczególnych przedmiotów ze sklepu Ikea.

d23v4t8

Oto niektóre z dopasowań: "jak pokazać, że nie jestem zainteresowany" - wyciskacz do czosnku, "moja mama nie umie gotować" - mikrofalówka. Takich powodujących uśmiech na twarzy fraz jest na stronie internetowej więcej - czytamy na gazeta.pl.

ZOBACZ REKLAMĘ IKEI

IKEA RETAIL THERAPY from Ourwork on Vimeo.

Dyrektor kreatywny agencji reklamowej, która odpowiada za kampanię Ikei przyznał, że produkty szwedzkiej firmy zaprojektowane są tak, by rozwiązywać codzienne problemy, stąd pomysł połączenia zdań z życia wziętych z rzeczami, które oferuje sieć.

Póki co kampania Retail Therapy nie jest dostępna w Polsce, a przeglądać można ją jedynie w wersji anglojęzycznej.

d23v4t8

Podziel się opinią

Share
d23v4t8
d23v4t8