Trwa ładowanie...

Otwórz konto, dostaniesz 100 zł w Biedronce. Nowa promocja Nest Banku, a Biedronka nic nie wie

Każdy, kto do końca września otworzy konto w Nest Banku, otrzyma kartę podarunkową do Biedronki na 100 złotych. To nowa promocja banku. Co jednak ciekawe, sieć sklepów nic o tym nie wiedziała.

Otwórz konto, dostaniesz 100 zł w Biedronce. Nowa promocja Nest Banku, a Biedronka nic nie wieŹródło: PAP, fot: Wojciech Pacewicz
d3icrng
d3icrng

O promocji informowaliśmy w ubiegłą środę. Ta rozpoczęła się w ostatnią środę i potrwa do końca września. Ma być związana z rozpoczęciem roku szkolnego, stąd też nazwa "Witaj Szkoło".

Pieniądze do wydania w dyskoncie otrzymają jednak nie wszyscy, a tylko tysiąc pierwszych klientów. Skorzystać mogą tylko ci, którzy do tej pory nie mieli w Nest Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Co jednak ciekawe, o nawiązanej "współpracy" nie wiedziała Biedronka, o czym informuje na Twitterze Paweł Jachowski, dziennikarz portalu wiadomoscihandlowe.pl.

d3icrng

Postanowiliśmy zapytać u źródła. "Właściciel Nest Banku zakupił od nas karty podarunkowe Biedronki, pozwalające na zakupy we wszystkich sklepach sieci na terenie całego kraju" - potwierdza Jeronimo Martins Polska.

Zobacz też: Na czym polega fenomen świeżaków?

"Zaznaczamy jednak, że nie mieliśmy wiedzy, że zakupione karty podarunkowe zostaną wykorzystane w ramach jakiejkolwiek akcji promocyjnej banku" - czytamy dalej w stanowisku sieci handlowej.

d3icrng
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3icrng