Trwa ładowanie...
dxlkj8d
16-11-2015 09:03

PA Nova ma list intencyjny ws. sprzedaży 3 nieruchomości z Exeter/GIC Investment

Warszawa, 16.11.2015 (ISBnews) - P.A. Nova podpisała list intencyjny z Exeter/GIC Investment HoldCo 1 S. á r.l., w którym obie strony oświadczają, że są zainteresowane zawarciem umowy sprzedaży pakietu trzech nieruchomości przemysłowych o łącznej powierzchni najmu ok. 18 tys. mkw, które zostały zrealizowane w ramach grupy kapitałowej P.A. Nova w 2014 i 2015 roku, poinformowała spółka.

dxlkj8d

"Nabywcą nieruchomości zostanie jeden z podmiotów wskazanych przez spółkę partnerską Exeter Property Group i GIC" - czytamy w komunikacie.

Zgodnie z podpisanym listem intencyjnym audyt nieruchomości zostanie zakończony do 20 listopada 2015 r., a zawarcie umowy sprzedaży nieruchomości nastąpi do 18 grudnia 2015 r., podano także.

"Emitent zobowiązał się, że nie będzie oferować w sposób bezpośredni lub pośredni przedmiotowych Nieruchomości innym podmiotom do daty upływu okresu obowiązywania listu intencyjnego" - dodano w komunikacie.

P.A. Nova jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

(ISBnews)

dxlkj8d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxlkj8d