Trwa ładowanie...
d29ocmb

PBDiM Kobylarnia ma umowę na przebudowę dróg w Płocku za ponad 20 mln zł

Warszawa, 08.06.2015 (ISBnews) - Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia z grupy kapitałowej Mirbud podpisało umowę z Urzędem Miasta Płock na budowę i przebudowę dróg wojewódzkich 559 i 562 za ponad 20 mln zł brutto, podała spółka.

Share
d29ocmb

"Inwestycja obejmuje przebudowę ulic Traktowej, Dobrzyńskiej i Zglenickiego. W ramach kontraktu wybudowane zostaną dwa ronda: na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej z Traktową oraz Dobrzyńskiej i Zglenickiego. Zostanie także przebudowane skrzyżowanie ulic Maszewskiej z Traktową i Dobrzyńską. Na wszystkich ulicach powstaną nowe chodniki, ścieżki rowerowe i oświetlenie" - czytamy w komunikacie.

Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu. Inwestycja potrwa do końca listopada bieżącego roku, podano również.

Mirbud S.A. działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator we wszystkich segmentach budownictwa. Od 2008 r. spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Mirbudu sięgnęły 972 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d29ocmb

Podziel się opinią

Share
d29ocmb
d29ocmb