PCZ wyemituje obligacje 5‑letnie serii I o łącznej wartości do 50 mln zł

Warszawa, 03.06.2015 (ISBnews) - PCZ zdecydowało o prywatnej emisji pięcioletnich obligacji serii I do wysokości 50 mln zł, podała spółka.

Oprocentowanie papierów będzie zmienne, oparte o wskaźnik WIBOR3M z dodaniem marży w wysokości 6%, czytamy w komunikacie.

Notowany na NewConnect PCZ tworzy zintegrowaną pionowo grupę przedsiębiorstw medycznych, działa na rynku zdrowia ludzkiego, zajmując się świadczeniem kompleksowych usług medycznych oraz dystrybucją i wytwarzaniem produktów z tym związanych. W skład Grupy PCZ wchodzi 10 podmiotów, prowadzących 17 przedsiębiorstw leczniczych, w tym: 4 szpitale, 4 sanatoria, 6 przychodni, pogotowie ratunkowe, laboratorium diagnostyczne, 3 apteki oraz hurtowna medyczna.

(ISBnews)

Źródło artykułu:ISBnews

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)