Trwa ładowanie...

Pechowy "2013". Horror polskich rodzin. Życie będzie droższe!

Nie wiadomo, czy 2013 rok będzie od minionego lepszy czy gorszy. Wiadomo jednak na pewno, że będzie droższy.Nowy Rok przywitał mieszkańców wielu polskich miast wyższymi opłatami za utrzymanie mieszkań, komunikację miejską, za prąd.

Share
Pechowy "2013". Horror polskich rodzin. Życie będzie droższe!
Źródło: Thinkstockphotos
d1hw29n

Nie wiadomo, czy 2013 rok będzie od minionego lepszy czy gorszy. Wiadomo jednak na pewno, że będzie droższy.

Nowy Rok przywitał mieszkańców wielu polskich miast wyższymi opłatami za utrzymanie mieszkań, komunikację miejską, za prąd.

d1hw29n

Tylko w Warszawie cena biletu na tramwaj czy autobus wzrosła o ponad 22 procent z 3,6 do 4,4 zł. W innych miastach jest podobnie.

(fot. Fakt)
Źródło: (fot. Fakt)

Tyle że to dopiero początek fali drożyzny, która przetoczy się przez Polskę.

Pod koniec miesiąca odczujemy już pierwsze skutki podwyżek cen czynszów, energii elektrycznej, opłat za wodę i wywóz śmieci. A z czego Polacy dostający 1300 złotych wypłaty czy mizerne 800 złotych emerytury mają uregulować wyższe rachunki?

Potem będzie jeszcze drożej. Eksperci przewidują podwyżki cen żywności. To będzie więc rok drożyzny, która dotknie najbiedniejszych: drożeje jedzenie, utrzymanie mieszkania, transport miejski. Ludzie i tak tną wydatki, kupują w najtańszych sklepach, liczą każdą złotówkę. Jak oni mają przetrwać 2013 rok?

d1hw29n

Podziel się opinią

Share
d1hw29n
d1hw29n