Trwa ładowanie...
ubezpieczenie
12-05-2009 15:38

"Pełnia Zdrowia" dla polskich rodzin

Polskie spółki SIGNAL IDUNA poszerzają swoją ofertę o pakiet "Pełnia Zdrowia" dedykowany rodzinom poszukującym kompleksowej opieki zdrowotnej - obejmującej zarówno leczenie ambulatoryjne, jak i szpitalne. "Pełnia Zdrowia" to rodzinny parasol ochronny, który zabezpiecza zdrowie rodziców i gwarantuje nielimitowaną hospitalizację dzieciom.

"Pełnia Zdrowia" dla polskich rodzinŹródło: WP.PL
d273i5w
d273i5w

"Pełnia Zdrowia" gwarantuje pełen zakres opieki medycznej - zarówno świadczenia ambulatoryjne, jak i szpitalne. W praktyce oznacza to ułatwiony dostęp do lekarzy specjalistów, a także niezbędnych badań diagnostycznych. Poszczególne warianty produktu zostały przygotowane w przystępnych - optymalnie dopasowanych do zakresu oferowanych świadczeń - stałych opcjach cenowych. Pacjenci objęci polisą będą mogli liczyć na koordynację i pełne wsparcie procesu leczenia w sieci certyfikowanych placówek Signal Iduna - prawie 600 palcówek medycznych i blisko 80 szpitali - a także poza nią. Signal Iduna zakłada bieżące poszerzanie sieci, będzie też refundował koszty wizyt i konsultacji w placówkach wybranych przez ubezpieczonych, np. w miejscu ich zamieszkania.

_ Do tej pory koncentrowaliśmy się na produktach i usługach dla rynku korporacyjnego, tak jak cała nasza konkurencja, i głównie na większych miastach. Teraz przyszedł czas na zmianę - _ mówi Rainer Schönberg, reprezentant niemieckiego koncernu SIGNAL IDUNA.

_ Nasza nowa linia zdrowotna została stworzona z myślą o rodzinach w całej Polsce - nie tylko mieszkańcach największych miast. Dlatego gwarantuje trzy zróżnicowane pakiety, dostępne w konkurencyjnych (od 199 do 640 zł), stałych wariantach cenowych. Dzięki polisie rodzice będą mogli aktywnie dbać o swoje zdrowie i zyskać pomoc w zakresie ochrony zdrowia dzieci. Najwyższej jakości świadczenia ambulatoryjne, nowoczesna, planowa, w pełni koordynowana przez jednego lekarza operatora hospitalizacja, a także wsparcie assistance w nagłych przypadkach to tylko niektóre korzyści, jakie chcemy dziś zaproponować Polakom _ - mówi Sylwia Mikiel, kierownik marketingu i PR Signal Iduna Polska.

Polisa zdrowotna to także atrakcyjna forma zabezpieczenia zdrowia osób indywidualnych. "Pełnia Zdrowia" oferuje sześć pakietów, których zakres - zarówno ambulatoryjny, jak i szpitalny - został zaplanowany tak, aby każdy w zależności od bieżących potrzeb mógł znaleźć wariant odpowiedni dla siebie. Dodatkowo istnieje możliwość ubezpieczenia własnego zdrowia tylko na wypadek leczenia szpitalnego. "Pełnia Zdrowia" oferuje w tym zakresie trzy integralne pakiety: medium, standard, maximum.

d273i5w

_ Publiczny system ochrony zdrowia w Polsce pozostawia wiele do życzenia. Jego największą wadą jest fakt, że świadczenia medyczne są dostarczane pacjentom reaktywnie, dostęp do lekarzy specjalistów jest bardzo utrudniony, nie istnieje także tradycja kompleksowego leczenia pacjentów. Prawda jest taka, że system dysponuje coraz większą pulą środków, a mimo to nie pokrywa potrzeb zdrowotnych obywateli - ani w zakresie gwarantowanej jakości usług, ani standardów czasowych ich dostarczenia _ - mówi dr Adam H. Pustelnik, p.o. prezesa zarządu obu spółek Signal Iduna w Polsce.

Edyta Przysiażnik, dyrektor Biura Sieci Medycznej Mediqa, dodaje: _ To czas, kiedy powinniśmy spojrzeć prawdzie w oczy i zrozumieć, że powszechnie głoszony pogląd, że ubezpieczenia zdrowotne nie mogą się rozwinąć bez odpowiednich regulacji prawnych, jest mitem. Obecna sytuacja na rynku zdrowia otwiera duże możliwości dla profesjonalnych ubezpieczycieli, którzy chcą wziąć na swoje barki odpowiedzialność za planowanie i całościową koordynację procesu leczenia pacjentów, w oparciu o najnowsze standardy medyczne. Signal Iduna jest gotowe, aby zmierzyć się z tym wyzwaniem. _

d273i5w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d273i5w