Trwa ładowanie...
d4kgx1i

PKP przesunęły termin składania dokumentów ws. Warszawy Głównej do końca lipca

Warszawa, 15.07.2014 (ISBnews) - PKP przesunęły termin składania odpowiedzi na zaproszenie do zagospodarowania terenu Warszawy Głównej na koniec lipca, w związku z dużym zainteresowaniem deweloperów i ze względu na złożoność projektu, poinformował dyrektor zarządzający ds. nieruchomości w PKP S.A. Jarosław Bator. 
Share
d4kgx1i

"W związku z dużym zainteresowaniem potencjalnych inwestorów i oczekiwania z ich strony przesunęliśmy termin składania dokumentów na koniec lipca. Chcemy dać szansę wszystkim podmiotom i jednocześnie zwiększyć możliwości wyboru najlepszej koncepcji" - powiedział Bator, cytowany w komunikacie.

PKP przypomina, że Inwestycja przy Warszawie Głównej obejmować będzie realizację nowoczesnej zabudowy komercyjnej. Planowane jest przywrócenie ruchu kolejowego do stacji Warszawa Główna, stworzenie nowej przestrzeni związanej z działalnością komercyjną oraz integracja transportu publicznego.

Inwestor będzie miał do zagospodarowania 10 ha terenu położonego w centrum miasta. Szacowany koszt inwestycji może sięgnąć nawet 900 mln euro.

(ISBnews)

d4kgx1i

Podziel się opinią

Share
d4kgx1i
d4kgx1i