Trwa ładowanie...
d1bvmd2

PLL LOT uruchomią połączenia do Koszyc, Połągi i Charkowa w marcu 2016 r.

Warszawa, 09.11.2015 (ISBnews) -  Polskie Linie Lotnicze LOT (PLL LOT) uruchomią w marcu przyszłego roku połączenia z Warszawy do Koszyc, Połągi i Charkowa, podał przewoźnik. 

Share
d1bvmd2

Rejsy do Koszyc na Słowacji wystartują 28 marca i będą odbywać się 6 razy w tygodniu. Połączenie do Połągi na Litwie również wystartuje 28 marca i również będzie realizowane 6 razy w tygodniu. Charków - trzeci nowy kierunek na mapie LOT-u - będzie obsługiwany od 1 marca 5 razy w tygodniu, czytamy w komunikacie.

Jak zaznaczono, "nieprzypadkowo przewoźnik wybrał miasta położone w Nowej Europie".

"Spełniamy obietnicę i konsekwentnie stajemy się najważniejszym przewoźnikiem regionu. Każde nowe połączenie otwieramy z myślą o jak najlepszej ofercie dla pasażera, dlatego jesteśmy pewni, że dla mieszkańców Słowacji, Litwy czy Ukrainy LOT będzie oknem na świat i przez to całkowicie naturalnym wyborem" - powiedział p.o. prezesa Marcin Celejewski, cytowany w komunikacie.

PLL LOT zapowiadały wcześniej m.in. że od 2016 roku planują intensywny rozwój, a w ciągu pięciu lat chcą stać się dwa razy większą linią lotniczą niż w 2015 r.

(ISBnews)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1bvmd2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bvmd2
d1bvmd2