Trwa ładowanie...
d2aw0qw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
coca-cola

Po Budweiserze czas na Coca-Colę. Koncern uderza w patriotyczne tony

Coca-Cola wypuszcza limitowaną edycję napojów w puszkach ozdobionych patriotycznymi barwami i napisem "I'm proud to be American" - "Jestem dumny z bycia Amerykaninem" - informuje CNN. Na puszkach znajdą się także słowa piosenki o tym samym tytule.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po Budweiserze czas na Coca-Colę. Koncern uderza w patriotyczne tony
(Fot: Asta Adamonyte/flickr (CC BY 2.0))
d2aw0qw

W ten sposób koncern chce uczcić 75-lecie współpracy z United Service Organization (USO) - organizacją non-profit zajmującą się amerykańskimi żołnierzami i ich rodzinami.

Biało-niebiesko-czerwone puszki, nawiązujące designem do amerykańskiej flagi i sprzedawane w kartonach po 20, 24 i 35 sztuk, będą dostępne do 4 lipca, kiedy obchodzony jest Dzień Niepodległości.

Akcja ma promować kampanię sponsorowaną przez Coca-Colę i USO, w ramach której Amerykanie mają wysłać milion wiadomości ze słowami wsparcia do amerykańskich żołnierzy. Wiadomości można wysyłać za pomocą stworzonej specjalnie do tego celu strony internetowej.

Coca-Cola nie jest jedyną firmą, która uderza w patriotyczne tony. Koncern Anheuser-Busch poszedł jeszcze dalej i w maju zmienił nazwę swojego słynnego piwa Budweiser na America. Zmiana potrwa do 8. listopada, kiedy Amerykanie wybiorą prezydenta.
Na puszkach i butelkach piwa America znalazły się fragmenty patriotycznych pieśni oraz wizerunek Statuy Wolności.

d2aw0qw

Podziel się opinią

Share

d2aw0qw

d2aw0qw