Trwa ładowanie...

Pociągiem na różaniec. Polregio oferuje bilety za złotówkę

7 października rusza akcja "Różaniec do Granic". Jej uczestnicy na granicę Polski będą mogli dojechać jedynie za złotówkę. Promocję przygotowały Przewozy Regionalne, właściciel marki Polregio. Promocyjne bilety można będzie kupić wyłącznie w dniu wyjazdu w kasach biletowych oraz u obsługi pociągu. Ten sam przewoźnik słynie z pociągów na Przystanek Woodstock.

Pociągiem na różaniec. Polregio oferuje bilety za złotówkęŹródło: PAP, fot: Marcin Obara/ PAP
d1eyl4m

Organizatorzy akcji "Różaniec do Granic" są przekonani, że "potężna modlitwa różańcowa może wpłynąć na losy Polski, Europy, a nawet i całego świata". Chodzi o to, by zebrać się na granicach i wspólnie modlić. Wydarzenie zaplanowano na 7 października.

"Tego dnia udamy się na granice Polski i będziemy modlić się na różańcu. Przez tę bezprecedensową modlitwę różańcową, chcemy okazać wierność i posłuszeństwo Maryi, która niestrudzenie wzywa nas do odmawiania różańca. Chcemy też przepraszać i wynagradzać, za wszelkie bluźnierstwa, zniewagi przeciw Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Pragniemy błagać przez wstawiennictwo Matki Bożej o ratunek dla Polski i świata" - czytamy na stronie akcji. Organizatorzy liczą, że weźmie w niej udział milion Polaków.

Zobacz też: Przewozy Regionalne kupują nowe pociągi. Nareszcie

Dla tych, którzy chcą wziąć udział w akcji, Polregio przygotowało ofertę promocyjną. Dojechać tam będzie można na podstawie biletów jednorazowych w cenie 1,00 zł (cena brutto). Bilety kupimy wyłącznie w dniu wyjazdu w kasach biletowych oraz u obsługi pociągu.

Wykaz stacji w miejscowościach, w których znajdują się kościoły uczestniczące w "Różańcu do Granic” można znaleźć na stronie przewoźnika. W sumie to 41 lokalizacji.

d1eyl4m

Sprawdziliśmy, czy można skorzystać z oferty, by pojeździć po całej Polsce. To jednak nie takie łatwie. Jak wynika z regulaminu, promocja obowiązuje w relacji od dowolnej stacji wyjazdu do jednej ze stacji z wykazu, o którym napisaliśmy powyżej.

Jednak wyjazd musi nastąpić najwcześniej o godzinie 6.00, a przyjazd do stacji przeznaczenia najpóźniej o godzinie 11.00. Bilet uprawnia do podróży w relacji odwrotnej do wskazanej na bilecie pod warunkiem, że podróż powrotna rozpoczęta zostanie pomiędzy godziną 15.00 a 18.00.

W regulaminie nie napisano natomiast, czy należy mieć przy sobie różaniec.

d1eyl4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1eyl4m