Trwa ładowanie...
d3o13kp

Polnord sprzedał dotychczas połowę mieszkań w II etapie Neptun Ząbki

Warszawa, 06.07.2015 (ISBnews) - Polnord sprzedał do tej pory połowę mieszkań ze 107 w drugim etapie projektu Neptun Ząbki, podała spółka. Lokale będą gotowe jesienią 2015 r.

Share
d3o13kp

"Deweloper sprzedał już połowę ze 107 lokali, które powstają w drugim etapie tej inwestycji. (...) W ramach drugiego etapu osiedla Neptun w ofercie znajdują się jeszcze dwu i trzypokojowe 'M' o popularnych wśród klientów powierzchniach: od 41 do 68 m2. Najtańsze kosztują ok. 216 tys. zł brutto. Budowa tej części osiedla zakończy się w październiku 2015 r." - głosi komunikat.
W najbliższym czasie Polnord planuje uruchomienie przedsprzedaży kolejnego etapu osiedla Neptun Ząbki. Powstanie w nim 217 lokali, w tym "sporo przestronnych, trzy i czteropokojowych mieszkań z tarasami oraz atrakcyjne lokale usługowe", podano również.

Osiedle Neptun powstaje w podwarszawskich Ząbkach, przy ulicy Powstańców 43.

Ze 105 mieszkań z pierwszego etapu osiedla Neptun Ząbki, w sprzedaży pozostał jeden.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi.

(ISBnews)

d3o13kp

Podziel się opinią

Share
d3o13kp
d3o13kp