Trwa ładowanie...
d3pl76n

Polnord wprowadza do sprzedaży 65 mieszkań na osiedlu Neptun II w Ząbkach

Warszawa, 30.06.2016 (ISBnews) - Polnord uruchomił sprzedaż 65 mieszkań w budynkach C3 i C4 I etapu osiedla Neptun II, realizowanego w podwarszawskich Ząbkach, podała spółka. Termin odbioru lokali to IV kw. 2017 roku.

Share
d3pl76n

"W budynkach C3 i C4 znajdzie się łącznie 65 mieszkań w układach od jedno- do czteropokojowych o powierzchniach 39-101 m2. Ich mieszkańcy będą mieć dostęp do terenów zielonych i dużych placów zabaw dla dzieci, wspólnych dla Neptuna i Neptuna II. W trosce o to by zapewnić Klientom najlepszą jakość w atrakcyjnej cenie, przygotowaliśmy także ofertę mieszkań objętych programem MdM" - powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.
Pozwolenie na budowę Polnord uzyskał w styczniu br. Od tego czasu na osiedlu trwają prace budowlane, których zakończenie planowane jest w IV kwartale 2017 roku.

"Neptun to kompleks nowoczesnych budynków, w których docelowo powstanie około 600 mieszkań. Powstaje przy ulicy Powstańców, w sąsiedztwie kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Projekt autorstwa biura Plus3 Architekci jest nowoczesny, funkcjonalny i bezpieczny za sprawą całodobowej ochrony" - czytamy dalej.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)

d3pl76n

Podziel się opinią

Share
d3pl76n
d3pl76n