Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
płatności
03-02-2020 10:08

Polska Bezgotówkowa – szansa dla Twojego biznesu

Inicjatywa Polska Bezgotówkowa to okazja dla przedsiębiorców, którzy chcieliby umożliwić swoim klientom dokonywanie płatności bezgotówkowych. Co możesz zyskać, przystępując do Programu?

Artykuł sponsorowany
Polska Bezgotówkowa – szansa dla Twojego biznesuŹródło: Pixabay.com
d2njzlm
d2njzlm

Przeprowadzone w 2019 roku badania „Płatności bezgotówkowe oczami Polaków 2019” pokazują, że płatności bezgotówkowe cieszą się coraz większą popularności – aż 66% Polaków preferuje płatności kartą, a 7% płatności smartfonami i innymi urządzeniami. Jeżeli Twoja firma nie obsługuje jeszcze płatności bezgotówkowych, najwyższy czas to zmienić.

Terminal dla Twojej firmy

Polska Bezgotówkowa to Program stworzony przez Związek Banków Polskich, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacje płatnicze Visa i Mastercard. Przyświeca mu idea promowania nowoczesnych i wygodnych płatności bezgotówkowych. Uczestnicy Programu nie ponoszą kosztów instalacji terminali płatniczych, są także zwolnieni z opłat za użytkowanie urządzeń przez pierwsze 12 miesięcy od momentu zainstalowania lub do momentu osiągnięcia obrotu 100 000 zł na jednym terminalu. W ramach Programu Polska Bezgotówkowa firma może otrzymać maksymalnie trzy terminale.

Program stworzony został z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, którzy przez ostatni rok nie przyjmowali płatności bezgotówkowych, a także o przedsiębiorcach, którzy dopiero rozpoczynają działalność. Mogą wziąć w nim także udział sieci handlowo-usługowe oraz franczyzowe, które obejmują mniej niż 5 placówek. Formularz on-line, za którego pośrednictwem możesz zgłosić chęć udziału w Programie, dostępny jest na stronie: https://www.polcard.pl/polska-bezgotowkowa/. First Data Polcard jest jednym z partnerów Programu – po otrzymaniu Twojego zgłoszenia przedstawiciel firmy skontaktuje się z Tobą i przedstawi zasady współpracy. Po upływie czasu, w którym zwolniony będziesz ze wszelkich opłat, możesz liczyć na przedłużenie współpracy na korzystnych warunkach – opłata miesięczna za używanie terminala przez kolejny rok wynosiła będzie tylko 1 zł.

Polska Bezgotówkowa – korzyści dla Twojej firmy

Płatności bezgotówkowe – kartą, BLIK-iem czy telefonem, stają się coraz bardziej popularne. Trend jest wyraźny – klienci chcą płacić szybko i wygodnie , a co za tym idzie – preferują sklepy i punkty usługowe, które akceptują płatności bezgotówkowe. Udostępniając klientom terminal, wychodzisz naprzeciw ich oczekiwaniom, a jednocześnie zwiększasz konkurencyjność swojego biznesu.

d2njzlm

Jakie są zalety posiadania terminala płatniczego?

  • Zwiększysz obrót – klienci korzystający z Twoich usług nie będą ograniczeni ilością gotówki, którą posiadają przy sobie.
  • Zyskasz nowych klientów – nowoczesny terminal umożliwi Ci świadczenie nowych usług, takich jak wypłata gotówki (cash back), opłacenie rachunków czy doładowanie telefonu za pomocą wydruku z terminala.
  • Przyspieszysz obsługę klientów – transakcje zbliżeniowe są naprawdę szybkie, uregulowanie rachunku zajmie klientowi maksymalnie kilkadziesiąt sekund.
  • Zwiększysz własne bezpieczeństwo – brak gotówki w kasie minimalizuje ryzyko kradzieży.
  • Zaoszczędzisz czas i pieniądze – obrót bezgotówkowy to ogromne ułatwienie w prowadzeniu biznesu. Środki z transakcji trafiają bezpośrednio na Twoje konto.

Uczestnictwo w Programie Polska Bezgotówkowa pozwoli dostosować Twoją firmę do wymagań nowoczesnego konsumenta, bez ponoszeni dodatkowe koszów. Dołącz do grona nowoczesnych przedsiębiorców, którzy obsługują płatności bezgotówkowe!

Artykuł sponsorowany
d2njzlm

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2njzlm