Trwa ładowanie...
d2ncof8

Polski Holding Rekrutacyjny chce zadebiutować na NewConnect na początku IV kw. 2010

13.09. Warszawa (PAP) - Polski Holding Rekrutacyjny planuje debiut na rynku NewConnect na początku czwartego kwartału 2010 roku - poinformowała firma w komunikacie...

Share
d2ncof8

13.09. Warszawa (PAP) - Polski Holding Rekrutacyjny planuje debiut na rynku NewConnect na początku czwartego kwartału 2010 roku - poinformowała firma w komunikacie prasowym.

"Spółka w ofercie private placement chce pozyskać kapitał w wysokości do 800 tys. zł. Pomoże on sfinansować dalszą akwizycję oraz przejąć udziały kolejnych trzech podmiotów: Zmotywowani.pl, Alter FM Group i Alter Interim. Celem holdingu jest stworzenie silnego brandu, stanowiącego przeciwwagę dla firm monopolizujących dzisiejszą branżę HR w Polsce" - napisano w komunikacie.

W skład spółki holdingowej wchodzą obecnie cztery firmy z Grupy ITC: ITC Polska (specjalizuje się w pracy tymczasowej w Polsce w branży produkcyjnej i sprzedaży detalicznej)
, ITC CS (specjalizuje się w szkoleniach, wyjazdach integracyjnych i team buildingu), ITC International (specjalizuje się w rekrutacji i doradztwie w kraju i za granicą oraz leasingu pracowniczym za granicą) oraz ITC Plus (specjalizuje się w pracy tymczasowej w kraju w branży hotelarsko-gastronomicznej oraz biurowej).

d2ncof8

Spółki z Grupy ITC, które wejdą w skład holdingu w momencie debiutu na NewConnect, w 2009 roku miały 5,3 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży netto i 255 tys. zł skonsolidowanego zysku netto.

Grupa ITC powstała w 2004 roku. Tworzą ją firmy świadczące usługi z zakresu human resources. Na koniec 2009 roku obsłużyła ponad 150 klientów, wysłała do pracy w Polsce i zagranicą ponad 4.500 pracowników. Z kolei Polski Holding Rekrutacyjny powstał w tym roku, jego zadaniem jest konsolidacja i wsparcie podmiotów na polskim rynku HR. (PAP)

morb/ ana/

d2ncof8

Podziel się opinią

Share
d2ncof8
d2ncof8