ycipk-116t3p

Pomysłowa 40-latka z Żuromina. Próbowała wyłudzić 147 kredytów

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Żurominie zatrzymali 40-latkę, która przez ostatnie miesiące wyłudziła lub próbowała wyłudzić prawie 150 kredytów i pożyczek, podszywając się pod inne osoby. Grozi jej 8 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oszustce z Żuromina grozi 8 lat więzienia
Oszustce z Żuromina grozi 8 lat więzienia (WP.PL)
ycipk-116t3p

Na trop oszustki policjanci wpadli już 2 lata temu. W styczniu 2017 roku do wydziału kryminalnego żuromińskiej komendy wpłynęło zawiadomienie dotyczące osoby, która miała wyłudzić pożyczkę na dane innej osoby, również mieszkanki powiatu żuromińskiego.

W toku postępowania funkcjonariusze ustalili, że oszust posługiwał się wieloma telefonami komórkowymi, zarejestrowanymi u różnych operatorów. Podobnie w przypadku internetu - również miał usługi wykupione u różnych dostawców.

Zobacz: Jak nie dac się oszukac w komisie. Nie zawsze da się zaoszczędzić

ycipk-116t3p

Dzięki współpracy z firmami telekomunikacyjnymi i operatorami internetowymi, a także pomocy banków i parabanków, funkcjonariusze znaleźli oszustkę. Okazała się nią 40-letnia mieszkanka powiatu żuromińskiego, która próbowała wyłudzać kredyty również na nazwiska trzech innych osób.

W sumie usłyszała 147 zarzutów, po jednym za każdą próbę wyłudzenia kredytu lub pożyczki z banku albo firmy pożyczkowej. Przyznała się do winy. Grozi jej 8 lat więzienia.

ycipk-116t3p

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-116t3p

ycipk-116t3p
ycipk-116t3p