Trwa ładowanie...
ycipk-2lwgx9

Poseł "spróbujcie utrzymać się za 9 tys. zł" tłumaczy się. Polityk miał coś innego na myśli...

Słynny już poseł Kulasek próbował wytłumaczyć się ze swoich słów o 9 tys. zł, za które nie sposób przeżyć w stolicy. Po wyjaśnieniach trudno zdecydować, która z wypowiedzi posła jest dla niego gorsza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Kulasek chyba nie o takiej sławie myślał, zostając posłem.
Marcin Kulasek chyba nie o takiej sławie myślał, zostając posłem. (East News, Fot: Jacek Domiński)
ycipk-2lwgx9

- Gdybym tak powiedział, to naprawdę bym się wstydził. Wiem, że za taką kwotę jesteśmy w stanie jako posłowie się utrzymać - powiedział w Polsat News poseł Lewicy Marcin Kulasek.

Polityk odniósł się tymi słowy do swojej głośnej wypowiedzi. W środowym wywiadzie stwierdził, że za 9 tys. zł ciężko jest się utrzymać w Warszawie. Kulasek w niedzielę w "Śniadaniu w Polsat News" żalił się, że jego wypowiedź została "wyrwana z kontekstu".

Od listopada ostrzejsze przepisy ws. rozliczania VAT. "Sankcje mogą być poważne"

ycipk-2lwgx9

Jak wyjaśniał, nigdy czegoś takiego by nie powiedział. Choć jednocześnie swoje słowa uznał za tzw. frycowe, które musi zapłacić nowy i, jak zapewne należy to rozumieć, niedoświadczony jeszcze poseł.

Zatem jak było? Poseł powiedział to co powiedział, czy nie powiedział? Zgodnie ze słowami Kulaska zawinił... dziennikarz.

ycipk-2lwgx9

- Nauczyłem się, że autoryzacji trzeba dokonywać w każdym momencie. Taka nauka na przyszłość i tyle. Poseł wyjaśnił, że w trakcie wywiadu został zapytany, czy widzi niedogodności w Domu Poselskim.

- Odpowiedziałem, że brakuje mi aneksu kuchennego. Dodałem, że moim zdaniem jest niezbędny, bo nie jesteśmy w stanie sobie przygotowywać jedzenia samodzielnie, a stołowanie się w Warszawie generuje wysokie koszty, które spowodowałoby, że nie wystarczyłoby pensji poselskiej na poziomie 9 tys. zł. - tłumaczył się poseł.

Czytelnikom pozostawiamy interpretację tych wyjaśnień.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2lwgx9

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2lwgx9

ycipk-2lwgx9
ycipk-2lwgx9