Trwa ładowanie...
d4gchpx

PPG chce pozyskać 45 mln zł z emisji akcji, a potem zadebiutować na GPW

28.01. Warszawa (PAP) - Platinum Properties Group, notowana na rynku NewConnect spółka deweloperska, z publicznej emisji akcji serii E chce pozyskać 45 mln zł. Po zakończeniu...

Share
d4gchpx

28.01. Warszawa (PAP) - Platinum Properties Group, notowana na rynku NewConnect spółka deweloperska, z publicznej emisji akcji serii E chce pozyskać 45 mln zł. Po zakończeniu oferty spółka chce zadebiutować na GPW - poinformowała PPG w komunikacie.

W komunikacie podano, że zapisy na akcje PPG nowej emisji ruszają 25 lutego. Pozyskane środki mają być przeznaczone na projekt Svetly Dali, miasteczka o zabudowie wielorodzinnej pod Moskwą.

W sierpniu NWZ PPG zgodziło się na publiczną emisję od 20 mln do 140 mln akcji serii E z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy oraz na ubieganie się o dopuszczenie i wprowadzenie akcji serii A, B, C, D i E oraz praw do akcji serii E spółki do obrotu na rynku regulowanym.

Prognozy Platinum Properties Group na 2013 rok zakładają wypracowanie 32 mln zł zysku netto i 103 mln zł przychodów. (PAP)

kam/ jtt/

d4gchpx

Podziel się opinią

Share
d4gchpx
d4gchpx