Trwa ładowanie...
d1u3d7y
d1u3d7y
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Premier Szydło rozpoczęła rozmowy z ministrami Adamczykiem i Tchórzewskim

Premier Beata Szydło - w ramach przeglądu resortów - rozpoczęła w czwartek rozmowy z ministrem infrastruktury i budownictwa Andrzejem Adamczykiem i ministrem energii Krzysztofem Tchórzewskim - poinformował PAP rzecznik rządu Rafał Bochenek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1u3d7y

Premier zainaugurowała przegląd resortów 18 stycznia, który miał potrwać dwa tygodnie. Jego celem jest wyznaczenie nowych kierunków działań rządu.

Przegląd - jak mówiła premier - będzie dobrą okazją do tego, aby powiedzieć Polakom o tym, co zostało już zrobione i co zostanie zrobione w tym roku.

W zeszłym tygodniu premier Szydło spotkała się z szefami resortów: obrony narodowej Antonim Macierewiczem, spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem Błaszczakiem, rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbietą Rafalską, zdrowia Konstantym Radziwiłłem, sprawiedliwości Zbigniewem Ziobrą oraz z koordynatorem służb specjalnych Mariuszem Kamińskim.

W tym tygodniu szefowa rządu rozmawiała już z wicepremierem, ministrem finansów i rozwoju Mateuszem Morawieckim, szefem Komitetu Stałego Rady Ministrów Henrykiem Kowalczykiem, szefem MSZ Witoldem Waszczykowskim, minister edukacji Anną Zalewską, wicepremierem oraz ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem, ministrem sportu Witoldem Bańką.

d1u3d7y

Podziel się opinią

Share

d1u3d7y

d1u3d7y