Trwa ładowanie...
ddbsg52

Prezes Polnordu P. Wesołowski złożył rezygnację ze skutkiem natychmiastowym

Warszawa, 30.12.2015 (ISBnews) - Prezes Polnordu Piotr Wesołowski oraz członek zarządu Tomasz Sznajder złożyli rezygnację z zajmowanych stanowisk ze skutkiem natychmiastowym, podała spółka. W połowie grudnia złożyli oni rezygnacje ze skutkiem na dzień 31 grudnia 2015 r.
Share
ddbsg52

"Spółka otrzymała od pana Piotra Wesołowskiego oświadczenie o rezygnacji z członkostwa w zarządzie spółki oraz pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki ze skutkiem natychmiastowym tj. z dniem 29.12.2015 r. Ponadto w dniu 29.12.2015 r. spółka otrzymała od pana Tomasza Sznajdera oświadczenie o rezygnacji z funkcji członka zarządu Polnord z dniem 29.12.2015 r., tj. z chwilą złożenia oświadczenia o rezygnacji spółce" - czytamy w komunikacie.

W połowie grudnia rada nadzorcza Polnordu powołała Dariusza Krawczyka na prezesa. Jak wówczas informowano, zastąpi on Piotra Wesołowskiego i obejmie funkcję z dniem 1 lutego 2016 r., zaś Jerzy Kamiński oraz Jerzy Kotkowski mieli objąć funkcje członków zarządu w dniu 15 grudnia.

Dotychczasowi członkowie zarządu - Piotr Wesołowski, pełniący funkcję prezesa, oraz Tomasz Sznajder złożyli rezygnację z zajmowanych funkcji ze skutkiem na dzień 31 grudnia 2015 r., poinformowano wówczas.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi.

(ISBnews)

ddbsg52

Podziel się opinią

Share
ddbsg52
ddbsg52