Trwa ładowanie...
d3oh2jo

Primark w Polsce już oficjalnie. Właśnie ruszyła strona

"Witaj Polsko!" - tak z klientami w naszym kraju wita się Primark. Firma właśnie uruchomiła polską stronę internetową, tym samym potwierdziła pogłoski, którymi wielu zainteresowanych żyło już od kilku miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To już oficjalne. Primark wchodzi do Polski
To już oficjalne. Primark wchodzi do Polski (primark.pl)
d3oh2jo

"Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce! Tak jest, pogłoski się potwierdziły - wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep" - napisano w komunikacie na nowo otwartej stronie primark.pl. "Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń. Już nie możemy się doczekać naszego spotkania w Polsce" - czytamy.

Sieć udostępniła też mapę dotarcia do sklepu, by każdy - w dniu otwarcia, który zostanie dopiero ogłoszony - mógł bez problemu dotrzeć na miejsce. A to poznaliśmy już pod koniec roku, teraz się potwierdziło - jest to warszawska Galeria Młociny.

Czytaj też: 5 powodów, dla których Polacy czekają na Primark

d3oh2jo

O wejściu Primarka na polski rynek mówi się od 2018 roku. Tania odzież i akcesoria w warszawskiej galerii pojawią się najpewniej w marcu. Jeszcze jesienią 2019 r. Magdalena Kabata z agencji PR obsługującej Primarka w Polsce mówiła, że trwa rekrutacja pracowników. W sumie pracę ma znaleźć 250 osób.

Czytaj także: Pomoc publiczna. Sieci handlowe też się załapały

Pod koniec 2019 r. sieć liczyła 373 sklepy, z czego 189 było w Wielkiej Brytanii, 46 w Hiszpanii, 37 w Irlandii. Ostatnim uruchomionym rynkiem jest Słowenia, a kolejnym – właśnie Polska. Łącznie w 2020 r. Primark ma się powiększyć o co najmniej 19 sklepów.

Obejrzyj: Emilwicz o podatku handlowym: "Jestem jego zwolenniczką"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3oh2jo

Podziel się opinią

Share
d3oh2jo
d3oh2jo