Trwa ładowanie...
d2ncof8

Przegląd prasy gospodarczej, sobota, 17 sierpnia

...

Share
d2ncof8

17.08. Warszawa (PAP) - Poniżej przegląd tematów w prasie gospodarczej w sobotę, 17 sierpnia.

PARKIET

Wygląda na to, że uda nam się wypracować w tym roku około 800 mln zł przychodów, zatem o około 30 proc. więcej niż w roku poprzednim. Z całą pewnością uda się poprawić ubiegłoroczny wynik netto - ocenia prezes Rainbow Tours. (s.4)

d2ncof8

Pojawił się nowy dom maklerski i to w momencie, gdy część graczy rezygnuje z biznesu. Słaba kondycja branży maklerskiej nie przestraszyła firmy doradczej Infinity8. (s.5)

GAZETA WYBORCZA

Gdyby wybory odbywały się teraz, na PiS zagłosowałoby 43 proc. zdecydowanych wyborców - wynika z badań TNS Polska dla "Wiadomości". PO ma do PiS aż 11 pkt straty. (s.4)

Personalizacja ofert to codzienność w internecie. Ale wkrótce "czytać" w naszych myślach będą także... towary na półkach w supermarketach. Technologię, która to umożliwi, testują sieci handlowe w USA i Europie. Jej autorem jest spółka z Krakowa, a wykorzysta ją m.in. Apple. (S.5)

Wracając w przyszłym tygodniu z wakacji, kierowcy nie powinni zapłacić drożej na stacjach benzynowych. Ale z nowym rokiem szkolnym tankowanie może zdrożeć. (s.6)(PAP)

seb/

d2ncof8

Podziel się opinią

Share
d2ncof8
d2ncof8