Trwa ładowanie...

Przerwy techniczne w sześciu bankach. Lepiej przygotować gotówkę

Sześć dużych banków planuje na weekend przerwy techniczne. Nie będą działać aplikacje mobilne, klienci będą mieli utrudniony dostęp do swoich kont. Mogą występować utrudnienia w płatnościach kartami i BLIKiem. Klienci będą mieli też czasowo wyłączony dostęp do profilu zaufanego, czy dokumentów online.


Sześć dużych banków planuje na weekend przerwy techniczne Sześć dużych banków planuje na weekend przerwy techniczne Źródło: Pixabay
d991zyc
d991zyc

Pekao

Bank Pekao zaplanował na najbliższy weekend kilka przerw technicznych. Pierwsza rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę i potrwa od godz. 23.45 do 1.30. W tym czasie nie będzie działać logowanie do profilu zaufanego oraz usługi Qlips i MojeID

Druga zaplanowana przerwa rozpocznie się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Pomiędzy godz. 20.00 a północą nie będzie można składać wniosków o "Pożyczkę Klik Gotówkę".

Od godz. 1.00 do 4.30 nie będą działać karty debetowe. W tym czasie wyłączone będą aplikacje PeoPay, Pekao24Makler oraz platforma eTrader Pekao.

Kto powinien złożyć PIT-2? Szykują się zmiany

Citi Handlowy

Prace serwisowe w banku Citi Handlowym potrwają od godz. 22.00 w piątek do godz. 6.00 w sobotę. W tym czasie klienci banku nie będą mogli zalogować się do bankowości internetowej i mobilnej. Nie będą działać karty i BLIK.

d991zyc

W czasie przerwy technicznej niedostępna będzie usługa Citi Alerts.

BNP Paribas

W banku BNP Paribas przerwa rozpocznie się o godz. 21.00 w piątek, a zakończy o 6.00 w sobotę. W tym czasie nie będą działać serwisy: GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes.

Getin Bank

Prace serwisowe w Getin Banku zaczną się w piątek o godz. 23.50 i potrwają do godz. 7.00 w sobotę. W tym czasie niedostępna będzie bankowość elektroniczna i aplikacja mobilna.

Alior Bank

Alior Bank prace serwisowe będzie prowadził w sobotę między godz. 8.00 a 12.00. W tym czasie niedostępny będzie system inwestycyjny. Bank zapewnia, że płatności kartami i wypłaty gotówki z bankomatów będą obsługiwane.

d991zyc

mBank

W sobotę od godz. 6.30 do 17.00 potrwa przerwa techniczna w mBanku. Klienci nie będą mieli w tym czasie dostępu do systemu eMakler.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d991zyc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d991zyc