Trwa ładowanie...

Przerwy techniczne w sześciu bankach. Lepiej przygotować gotówkę

Sześć dużych banków planuje na weekend przerwy techniczne. Nie będą działać aplikacje mobilne, klienci będą mieli utrudniony dostęp do swoich kont. Mogą występować utrudnienia w płatnościach kartami i BLIKiem. Klienci będą mieli też czasowo wyłączony dostęp do profilu zaufanego, czy dokumentów online.

Share

Sześć dużych banków planuje na weekend przerwy techniczne Sześć dużych banków planuje na weekend przerwy techniczne Źródło: Pixabay
d4iea3x

Pekao

Bank Pekao zaplanował na najbliższy weekend kilka przerw technicznych. Pierwsza rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę i potrwa od godz. 23.45 do 1.30. W tym czasie nie będzie działać logowanie do profilu zaufanego oraz usługi Qlips i MojeID

Druga zaplanowana przerwa rozpocznie się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Pomiędzy godz. 20.00 a północą nie będzie można składać wniosków o "Pożyczkę Klik Gotówkę".

Od godz. 1.00 do 4.30 nie będą działać karty debetowe. W tym czasie wyłączone będą aplikacje PeoPay, Pekao24Makler oraz platforma eTrader Pekao.

Kto powinien złożyć PIT-2? Szykują się zmiany

Citi Handlowy

Prace serwisowe w banku Citi Handlowym potrwają od godz. 22.00 w piątek do godz. 6.00 w sobotę. W tym czasie klienci banku nie będą mogli zalogować się do bankowości internetowej i mobilnej. Nie będą działać karty i BLIK.

d4iea3x

W czasie przerwy technicznej niedostępna będzie usługa Citi Alerts.

BNP Paribas

W banku BNP Paribas przerwa rozpocznie się o godz. 21.00 w piątek, a zakończy o 6.00 w sobotę. W tym czasie nie będą działać serwisy: GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes.

Getin Bank

Prace serwisowe w Getin Banku zaczną się w piątek o godz. 23.50 i potrwają do godz. 7.00 w sobotę. W tym czasie niedostępna będzie bankowość elektroniczna i aplikacja mobilna.

Alior Bank

Alior Bank prace serwisowe będzie prowadził w sobotę między godz. 8.00 a 12.00. W tym czasie niedostępny będzie system inwestycyjny. Bank zapewnia, że płatności kartami i wypłaty gotówki z bankomatów będą obsługiwane.

d4iea3x

mBank

W sobotę od godz. 6.30 do 17.00 potrwa przerwa techniczna w mBanku. Klienci nie będą mieli w tym czasie dostępu do systemu eMakler.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4iea3x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iea3x
d4iea3x