Trwa ładowanie...
d410gy1

Przewozy Regionalne podpisały z Simple umowę na system wspomagający logistykę

Warszawa, 19.08.2016 (ISBnews) - Przewozy Regionalne (PR) podpisały umowę z dostawcą rozwiązań IT - Simple - na wdrożenie systemu informatycznego, wspomagającego obszar logistyki i magazynowania w spółce, podał przewoźnik. Nawiązanie partnerstwa z Simple jest kolejnym etapem planu restrukturyzacji spółki.

Share
d410gy1

"Podpisanie umowy z Simple S.A. jest potwierdzeniem skutecznego i efektywnego realizowania planu restrukturyzacji Przewozów Regionalnych. Rozwiązania dostarczone przez naszego nowego partnera pozwolą na redukcję kosztów działań operacyjnych, a także ujednolicenie procesów i usług w skali całej organizacji" - powiedział członek zarządu i dyrektor finansowy Krzysztof Zgorzelski, cytowany w komunikacie.

Przewozy Regionalne powstały w 2001 r. Są największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Średnio w ciągu doby na tory w całej Polsce wyjeżdża blisko 1 600 pociągów spółki. Każdego dnia z usług Przewozów Regionalnych korzysta średnio 220 tys. osób. Udział firmy w rynku kolejowych przewozów pasażerskich wynosi około 30%.

Simple jest producentem rozwiązań informatycznych do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwami. Spółka jest notowana na GPW od grudnia 2000 r.

(ISBnews)

d410gy1

Podziel się opinią

Share
d410gy1
d410gy1