Trwa ładowanie...
d1u3d7y
d1u3d7y
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

"Puls Biznesu": Kurczy się liczba firm

Styczniowe dane na temat rejestracji nowych działalności gospodarczych pokazują, że więcej firm się zamyka niż powstaje - informuje "Puls Biznesu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1u3d7y

W pierwszym miesiącu tego roku zarejestrowało się 24 116 jednoosobowych działalności - wynika z analizy Tax Care przeprowadzonej na podstawie danych z rejestru REGON.

"Zazwyczaj w styczniu liczba rejestracji jest wysoka, ponieważ wiele osób decyduje się na uruchomienie biznesu na początku roku. Na tym tle zanotowany w minionym miesiącu wynik wypada blado" - mówi Marek Siudaj z Tax Care.

Tym samym średnia dwunastomiesięczna liczba rejestracji spadła w styczniu do 23 901 podczas kiedy jeszcze miesiąc wcześniej przekraczała 24 tys.

d1u3d7y

Podziel się opinią

Share

d1u3d7y

d1u3d7y