Trwa ładowanie...
d6mlgzo

PwC otworzyło w Opolu Centrum Usług Wspólnych, docelowo na 100 pracowników

Warszawa, 05.09.2016 (ISBnews) - PwC otworzyło w Opolu Centrum Usług Wspólnych, poinformowała firma. Centrum będzie świadczyć usługi z zakresu procesów finansowo-księgowych, w szczególności dla klientów niemieckojęzycznych. Docelowo w Centrum będzie pracować co najmniej 100 osób, podano również.

Share
d6mlgzo

"Utworzenie Centrum Usług Wspólnych w Opolu jest elementem naszej strategii rozwojowej, a wybór lokalizacji poprzedzony był wnikliwą analizą. Opole spełniło wszystkie nasze wymagania. Do pracy w centrum poszukujemy zarówno studentów i absolwentów ze znajomością języków niemieckiego i angielskiego, jak też doświadczonych specjalistów" - powiedział dyrektor service delivery center w Katowicach i Opolu Paweł Mleczko, cytowamy w komunikacie.

Centrum świadczy usługi z zakresu procesów finansowo-księgowych, głównie dla klientów niemieckojęzycznych. Rekrutacja do nowej jednostki trwa. W ciągu najbliższych miesięcy firma planuje zatrudnić kilkudziesięciu specjalistów, a do końca 2017 r. w centrum będzie pracować co najmniej 100 osób, podano również.

PwC jest firmą doradczą, która jest obecna w 157 krajach, gdzie zatrudnia 208 tys. osób.W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych - w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, a także Centrum Kompetencyjne w Gdańsku oraz dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Spółki PwC w Polsce zatrudniają ponad 3 500 osób.

(ISBnews)

d6mlgzo

Podziel się opinią

Share
d6mlgzo
d6mlgzo