Trwa ładowanie...
dvlw7qf

QubicGames ma umowy z Circle Entertainment ws. wydawania gier w USA i Europie

Warszawa, 02.11.2016 (ISBnews) - QubicGames podpisał umowy z firmą Circle Entertainment Limited z siedzibą w Szanghaju, na wydawanie przez QubicGames gier w Ameryce Północnej i Europie, podała spółka.

Share
dvlw7qf

?W ramach podpisanych umów emitent wyda sześć gier na platform Sony, przy współpracy bezpośrednio z Sony America i Sony Europe - Mr. Pumpkin Adventure na konsole Sony PS4 oraz PS Vita oraz Koi, Polara, Failrune, The Legend of Dark Witch na platformę PS Vita" - czytamy w komuikacie.

Emitent przewiduje wydanie większości z powyższych gier w pierwszym i drugim kwartale 2017 roku, podano również.

?W zamian za licencję na wydawanie gier Mr. Pumpkin Adventure oraz Koi Circle Entertainment otrzyma wynagrodzenie w postaci revenue share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry) rozliczanego kwartalnie.

W zamian za licencję na wydawanie gier Polara, Failrune oraz The Legend of Dark Witch Circle Entertainment otrzyma wynagrodzenie w postaci jednorazowej płatności bez wynagrodzenia w postaci revenue share (procent od przychodów ze sprzedaży)" - czytamy dalej.

dvlw7qf

Powyższe gry są dużymi produkcjami w modelu sprzedaży Premium (płatność jednorazowa za ściągnięcie gry przez użytkownika), wydanymi wcześniej na platformę PS Vita w Japonii, zaznaczono również.

?Gry te są pierwszymi grami, odnośnie których zostały podpisane finalne umowy na wydawanie gier przez emitenta z firmą Circle Entertainment. W ramach współpracy strony przewidują wydanie 10 gier dostarczonych przez Circle Entertainment do końca 2017 roku na platformy Sony PlayStation 4, PS Vita oraz Microsoft Xbox One" - podsumowano w informacji.

QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od września 2016 r.

(ISBnews)

dvlw7qf

Podziel się opinią

Share
dvlw7qf
dvlw7qf