Trwa ładowanie...
dwr57e0

Qumak ma umowę z IMiGW -PIB na wykonanie prac dla 6 lotnisk za 24,4 mln zł

Warszawa, 05.12.2014 (ISBnews) - Qumak zawarł umowę z Instytutem Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowym Instytutem Badawczym (IMiGW -PIB), której przedmiotem jest zainstalowanie automatycznych systemów pomiarowych na potrzeby meteorologicznej osłony lotnictwa cywilnego na lotniskach w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie i Gdańsku, poinformowała spółka. Wartość umowy wynosi łącznie 24,4 mln zł brutto.

Share
dwr57e0

?Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie, dostarczenie, zainstalowanie i uruchomienie operacyjne automatycznych systemów pomiarowych parametrów meteorologicznych AWOS na potrzeby meteorologicznej osłony lotnictwa cywilnego na lotniskach w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie i Gdańsku oraz automatycznych systemów stanu nawierzchni drogi startowej Ice-alert, dla portów lotniczych w Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Łodzi i Szczecinie" - czytamy w komunikacie.

Spółka jest zobowiązana do wykonania przedmiotu umowy zgodnie z ustalonym harmonogramem dla poszczególnych portów lotniczych, najpóźniej do 28 lutego 2016 r.

?Za wykonanie przedmiotu umowy przewidziano łączne wynagrodzenie w kwocie 24.406.843,20 zł brutto"- czytamy także.

Qumak jest polską spółką informatyczno-technologiczną, notowaną na GPW od 2006 r. Oferuje innowacyjne rozwiązania IT dla sektora prywatnego i publicznego, świadczy usługi obejmujące: konsulting i doradztwo, projektowanie i wdrażanie rozwiązań, wsparcie techniczne i serwisowe oraz rozbudowę rozwiązań.

(ISBnews)

dwr57e0

Podziel się opinią

Share
dwr57e0
dwr57e0