Trwa ładowanie...
d2f5ppm

Rafako ma warunkową umowę z Siemens na dostawę wyspy turbinowej do bloku w Jaworznie

16.04. Warszawa (PAP) - Spółka zależna Rafako zawarła z konsorcjum Siemensa warunkową umowę na wytworzenie, dostawę oraz montaż wyspy turbinowej na potrzeby realizowanego projektu...

d2f5ppm
d2f5ppm

16.04. Warszawa (PAP) - Spółka zależna RafakoRafako (Zobacz notowania spółki ») zawarła z konsorcjum Siemensa warunkową umowę na wytworzenie, dostawę oraz montaż wyspy turbinowej na potrzeby realizowanego projektu budowy bloku w Elektrowni Jaworzno - podało RafakoRafako w komunikacie. Wartość umowy wynosi 208,35 mln euro.

Wejście w życie umowy uzależnione jest od spełnienia się warunków zawieszających, m.in. zawarcia umowy dotyczącej projektu Jaworzno pomiędzy Tauron Wytwarzanie a konsorcjum realizującym projekt.

RafakoRafako podało w komunikacie, że "umowa jest jednym z kluczowych elementów niezbędnych do zawarcia głównej umowy" z TauronemTauronem (Zobacz notowania spółki »).

Oferta konsorcjum RafakoRafako i Mostostalu WarszawaMostostalu Warszawa (Zobacz notowania spółki ») na budowę bloku energetycznego o mocy 800-910 MW w Elektrowni Jaworzno III, za 4,4 mld zł netto, ważna jest do 30 kwietnia 2014 r. Prezes TauronuTauronu Dariusz Lubera informował, że przedłużony termin obowiązywania oferty na budowę bloku w Jaworznie jest ostateczny.(PAP)

pel/

d2f5ppm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f5ppm