Trwa ładowanie...
digivmo
04-12-2015 17:01

Rank Progress spłacił kredyt w mBanku w łącznej wysokości niemal 66,6 mln zł

Warszawa, 04.12.2015 (ISBnews) - Progress XXIII, spółka zależna Rank Progress, spłaciła kredyt inwestycyjny zaciągnięty w mBanku w wysokości niemal 66,6 mln zł, podał Rank Progress.

digivmo
digivmo

"Pierwotną datą spłaty kredytu inwestycyjnego był dzień 20 grudnia 2023 r., niemniej jednak kredytobiorca dokonał spłaty całego swojego zadłużenia, tj. kwoty głównej i pozostałej kwoty, w wysokości 15 599 562,76 euro, tj. 66 597 653,33 zł (?)" - czytamy w komunikacie.

Kredytodawca, potwierdzając w dniu dzisiejszym otrzymanie spłaty kredytu, poinformował także o wygaśnięciu i zwolnieniu wszystkich zabezpieczeń ustanowionych w związku ze spłatą kredytu inwestycyjnego, podano również.

Rank Progress to firma inwestycyjno-deweloperska. Specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Do głównych inwestycji realizowanych przez grupę należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w średniej wielkości miastach. Od 2013 roku Rank Progress zajmuje się również projektami deweloperskimi z zakresu gospodarowania odpadami. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2010 r.

(ISBnews)

digivmo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
digivmo