Trwa ładowanie...
d2jubch

Redral nabył 1,048 mln akcji Redana w ramach wezwania

Warszawa, 04.07.2016 (ISBnews) - W ramach wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Redana, ogłoszonym przez Radosława Wiśniewskiego z pozostałymi wzywającymi, zostały zawarte transakcje, których przedmiotem było 1 048 746 akcji, podał podmiot pośredniczący Dom Maklerski BZ WBK.

Share
d2jubch

"Podmiot nabywający (Redral sp. z o.o. spółka komandytowa)
nabył wszystkie akcje, które były przedmiotem zapisów na sprzedaż akcji, złożonych w ramach wezwania" - czytamy w komunikacie.

Na początku maja Radosław Wiśniewski, Piengjai Wiśniewska, Teresa Wiśniewska, Redral sp. z o.o. spółka komandytowa (podmiot nabywający), Ores sp. z o.o. ogłosili wezwanie na akcje spółki Redan po 2,07 zł sztuka w związku z planem uzyskania łącznie 100% ogólnej liczby głosów w spółce oraz podjęciem działań zmierzających do przywrócenia akcjom na okaziciela formy dokumentu (zniesienia dematerializacji) i wycofania ich z obrotu na rynku regulowanym.

Grupa kapitałowa Redan prowadzi działalność w zakresie detalicznej sprzedaży odzieży w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Redan opiera się na dwóch filarach: dyskontowym (sieć sklepów Textilmarket) oraz modowym (marki Top Secret, Troll oraz - od 2011 r. - Drywash). Od 2003 roku spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)

d2jubch

Podziel się opinią

Share
d2jubch
d2jubch