Trwa ładowanie...
d4f81cc

Restauracja proponuje pizzę za mandat. Policja nie jest zadowolona

Promocja obowiązuje jedynie kierowców. Jeśli jesteś pieszym lub rowerzystą, niestety się na nią nie załapiesz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Restauracja proponuje pizzę za mandat. Policja nie jest zadowolona
(Fotolia)
d4f81cc

"Każdy kierowca, który przyniesie mandat i prawo jazdy, otrzyma pizzę za złotówkę" - tak reklamuje się restauracja w centrum Zgierza. Oryginalna promocja trwa już dwa tygodnie. Co na to policja?

Funkcjonariusze łódzkiej Policji nie kryją niezadowolenia. - Promowanie łamania prawa pozostawiamy bez komentarza – powiedziała „Dziennikowi Łódzkiemu” młodsza inspektor Joanna Kącka, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

Promocja dotyczy tylko kierowców. Pieszy ani rowerzysta z mandatem nie mogą z niej skorzystać. - Przez ten czas wydaliśmy już pizzę za mandaty 30 osobom - zdradza "Dziennikowi Łódzkiemu" Daniel Majewski, kierownik restauracji.

d4f81cc

To nie pierwsza taka sytuacja w tych okolicach. Wcześniej kierowców z mandatami przyjmowała restauracja przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi, oferując im posiłek w promocyjnej cenie. Właściciel przyznał wtedy, że wpadł na ten pomysł przez własne doświadczenia z drogówką. Dopiero dobre jedzenie poprawiło mu humor po otrzymaniu mandatu.

"Wspomóc" kierowców postanowiła także jedna z krakowskich restauracji. "Pizza za mandat. Każdy kierowca, który przyniesie mandat + prawo jazdy otrzyma dowolną dużą pizzę gratis" - zachęca.

Jedziesz własnym autem i nie płacisz za paliwo. To BlaBlaCar. Wypróbuj!

d4f81cc

Podziel się opinią

Share
d4f81cc
d4f81cc