Trwa ładowanie...
d25xluf
08-03-2017 12:20

Robyg ma pozwolenie na budowę III etapu Stacji Ursus

Warszawa, 08.03.2017 (ISBnews) - Grupa Robyg otrzymała pozwolenie na budowę III etapu inwestycji Stacja Nowy Ursus przy ul. Posag 7 Panien 10 w Warszawie, poinformowała spółka. Pozwolenie obejmuje realizację 245 lokali o powierzchni od 25 do 90 m2, podano także.

d25xluf
d25xluf

"Jednym z dowodów na sprawne zarządzanie spółki - która od wielu lat utrzymuje się w czołówce polskiego rynku deweloperskiego - jest utrzymywanie płynności operacyjnej. Jest to możliwe m.in. dzięki sukcesywnemu uzyskiwaniu pozwoleń na budowę oraz użytkowanie dla kolejnych projektów. W rezultacie grupa cieszy się dużym zaufaniem Klientów, czego przykładem może być liczba ponad 140 mieszkań sprzedanych do końca czwartego kwartału 2016 r. w inwestycji Stacja Nowy Ursus. Jest to jedna z najbardziej perspektywicznych dzielnic Warszawy, gdzie powstają m.in. liczne szkoły i przedszkola. To także popularny rejon stolicy dzięki swojej lokalizacji - w pobliżu węzłów komunikacyjnych oraz terenów rekreacyjnych" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Oscar Kazanelson,cytowany w komunikacie.

Projekt docelowo zakłada realizację ponad 1 000 mieszkań oraz lokali usługowych. Zakończenie prac budowlanych wszystkich etapów przewidywane jest na koniec 2019 r. Mieszkania dostępne w inwestycji kwalifikują się do rządowego programu MdM, podano także.

"Rok 2016 okazał się rekordowy dla deweloperów pod względem wyników sprzedaży. Z obserwacji spółki wynika, że popyt na mieszkania na polskim rynku pierwotnym nadal pozostaje na stosunkowo wysokim poziomie, dlatego grupa sukcesywnie wprowadza do portfolio kolejne etapy inwestycji. Na osiedlu Stacja Nowy Ursus dostępnych jest obecnie ok. 300 lokali, natomiast w całej ofercie Robyg jest ponad 2 200 lokali w wieloetapowych osiedlach. Ponadto spółka dysponuje bankiem ziemi w Warszawie i Gdańsku wystarczającym na realizację ponad 14 000 lokali, z czego w trakcie budowie jest ok. 3 000 mieszkań" - dodał Kazanelson.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. Kontraktacja mieszkań w 2016 roku wyniosła 2 957 lokali.

(ISBnews)

d25xluf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25xluf