Trwa ładowanie...
dndtut0
dndtut0

Robyg nabył działkę o powierzchni 21 tys. m2 w Warszawie, wybuduje 450 mieszkań

Warszawa, 25.06.2015 (ISBnews) - Robyg kupił 49% udziałów spółki, która jest właścicielem działki o powierzchni ok. 21 tys. m2 w warszawskiej dzielnicy Bemowo i wartości księgowej ok. 26 mln zł, podała spółka. Na działce ma powstać ok. 450 mieszkań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dndtut0

Wcześniej w czerwcu Robyg informował o zakupie dwóch innych działek na Bemowie, o powierzchniach 2,2 ha i 3,5 ha. Spółka realizuje już w tej dzielnicy inwestycję Young City.

Docelowo miasteczko Robyg Young City obejmie łącznie nawet 3 000 mieszkań. Z tej liczby 600 lokali już zostało oddanych do użytkowania, a 500 mieszkań jest w budowie.

"Grupa Robyg, dzięki dokonanym w czerwcu zakupom działek na Bemowie - konsekwentnie realizuje strategię powiększania banku ziemi, co pozwala na płynne prowadzenie działalności deweloperskiej i przełoży się na utrzymanie wysokiego poziomu kontraktacji w kolejnych kwartałach. Zakup gruntu na Bemowie umożliwi wzbogacenie oferty w stolicy, a tym samym umacnianie pozycji lidera na polskim rynku deweloperskim" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej spółki Oscar Kazanelson, cytowany w komunikacie.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje deweloperskie w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku.

(ISBnews)

dndtut0

Podziel się opinią

Share
dndtut0
dndtut0