Trwa ładowanie...
d2ac6p7

Ronson ma pozwolenie na użytkowanie II etapu osiedla Espresso

Warszawa, 01.06.2016 (ISBnews) - Ronson otrzymał pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu osiedla Espresso zlokalizowanego na warszawskiej Woli, poinformowała firma. Przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie sprzedane były niemal wszystkie lokale z tego etapu, podano także.

Share
d2ac6p7

"Osiedle Espresso jest zdecydowanie jedną z naszych najbardziej udanych inwestycji. Pierwsze dwa etapy wyprzedały się jeszcze przed oddaniem do użytku i takiego samego scenariusza oczekujemy w przypadku kolejnych. Kluczem do sukcesu było tu połączenie kilku czynników: najpopularniejszych rozkładów mieszkań w przystępnych cenach, znakomitej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum oraz zapewnienie szerokiego pakietu benefitów dla mieszkańców" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

W ofercie osiedla Espresso, w ramach III i IV etapu, pozostało jeszcze ok. 160 lokali o powierzchniach 30-112 m2. Lokale 2-pokojowe dostępne są od 290 tys. zł, podano także.
"Osiedle Espresso położone jest przy ul. Jana Kazimierza na Woli w pobliżu parków Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centrów handlowych i rozrywkowych Fort Wola i Wola Park" - czytamy w komunikacie.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. sprzedał 906 mieszkań, tj. o 27% więcej niż rok wcześniej.

(ISBnews)

d2ac6p7

Podziel się opinią

Share
d2ac6p7
d2ac6p7