Trwa ładowanie...
d2vnplb
d2vnplb

Ronson rozpoczął sprzedaż mieszkań w projekcie Chilli City pod Poznaniem

19.07. Warszawa (PAP) - Ronson Development uruchomił sprzedaż lokali w projekcie Chilli City w Tulcach, drugiej inwestycji dewelopera w aglomeracji poznańskiej - poinformował...
Share
d2vnplb

19.07. Warszawa (PAP) - Ronson Development uruchomił sprzedaż lokali w projekcie Chilli City w Tulcach, drugiej inwestycji dewelopera w aglomeracji poznańskiej - poinformował Ronson w komunikacie. Docelowo w ramach projektu powstanie ok. 270 mieszkań, z czego 30 mieszkań w I etapie.

Prace budowlane I etapu rozpoczęły się w czerwcu tego roku, a ich zakończenie planowane jest na lato 2012 r.

"W I etapie, klienci mają możliwość zakupu mieszkań 2, 3 i czteropokojowych w najbardziej pożądanych rozkładach zwykle zarezerwowanych dla dużych budynków, przy jednoczesnym utrzymaniu charakteru typowego dla domów w zabudowie szeregowej. Wraz z rozwojem projektu, rozwijać się będzie całe Chilli City z udogodnieniami uzupełniającymi funkcję mieszkalną" - poinformowała w komunikacie Justyna Hamrol, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu Ronsona.

W I etapie Chilli City powstanie 12 mieszkań dwupokojowych o powierzchniach 56 - 63 m kw, 13 mieszkań trzypokojowych (56 - 75 m kw) oraz pięć mieszkań czteropokojowych (84 - 94 m kw). Ceny mieszkań łącznie z garażem kształtują się na poziomie od 278 tys. zł do 495 tys. zł brutto.

Generalnym wykonawcą jest firma APP-Projekt. (PAP)

jow/ jtt/

d2vnplb

Podziel się opinią

Share
d2vnplb
d2vnplb