Trwa ładowanie...
d2y8xll

Rossmann zaczął współpracę z operatorem usługi Stacja z Paczką w sieci Orlen

Warszawa, 17.02.2015 (ISBnews) - Sieć drogerii Rossmann rozpoczęła współpracę z firmą Dazumi, operatorem usługi Stacja z Paczką dostępnej w sieci Orlen, poinformował prezes Dazumi Damian Puczyński.

Share
d2y8xll

"Stacja z Paczką stanowi rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy nie mogą czekać na kuriera przez kilka godzin pod konkretnym adresem. Jest to usługa nie tylko dla zmotoryzowanych, bo stacje Orlen są zlokalizowane zarówno przy trasach, jak i drogach osiedlowych oraz w ścisłych centrach dużych miast i mniejszych miejscowości" - powiedział Puczyński, cytowany w komunikacie.

Jak podano, e-zakupy z Rossnet - internetowej drogerii Rossmanna - mają docierać na jedną z ok. 860 stacji paliw Orlenu w kraju w ciągu 24 godzin od momentu nadania.

Stacja z Paczką to całodobowa usługa nadawania i odbierania przesyłek na stacjach Orlenu w całej Polsce, działająca według modelu multibrokera usług kurierskich.

d2y8xll

Operatorem i integratorem technicznym Stacji z Paczką jest Dazumi - firma oferująca od 2007 roku rozwiązania technologiczne dla rynku e-commerce oraz branży logistycznej. Spółka działa również jako operator pocztowy świadczący usługi we współpracy z największymi firmami przewozowymi na świecie.

Rossmann to operator sieci drogerii z 1 tys. punktów w całej Polsce. Rok 2014 zakończył z rekordowymi obrotami w wysokości 6,43 mld zł.

(ISBnews)

d2y8xll

Podziel się opinią

Share
d2y8xll
d2y8xll