Trwa ładowanie...
doxwg54

Rozpoczęła się X edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Warszawa, 02.03.2015 (ISBnews) - Rozpoczęła się jubileuszowa, X edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Plebiscyt ma na celu wyłonienie najlepszych finansistów w dwóch kategoriach: małe i średnie firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Konkurs jest integralną częścią ogólnopolskiego cyklu kongresów dyrektorów finansowych. Agencja ISBnews jest partnerem medialnym wydarzenia.

Share
doxwg54

Stowarzyszenie ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), Euler Hermes - wiodący ubezpieczyciel transakcji i należności handlowych oraz magazyn Forbes, już po raz dziesiąty zapraszają do udziału w konkursie Dyrektor Finansowy Roku. W zmaganiach o tytuł najlepszego w Polsce CFO, mogą uczestniczyć osoby zarządzające finansami zarówno małych i średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

?Z przeprowadzonych przez Euler Hermes i Grant Thornton badań wynika, że polscy dyrektorzy finansowi nadal przywiązują dużą wagę do działań, które zagwarantują ich firmom przetrwanie, ale też duża część ankietowanych poważnie i z odwagą myśli już o rozwijaniu swoich przedsiębiorstw. W tym jednocześnie odpowiedzialnym i perspektywicznym podejściu dyrektorów finansowych upatruję źródeł trwałego wzrostu naszych firm, jak i całej gospodarki w najbliższych latach. Takich menedżerów warto wyróżniać i promować" - powiedział prezes Towarzystwa Ubezpieczeń Euler Hermes Rafał Hiszpański, cytowany w komunikacie.

Kandydaci do tytułu Dyrektora Finansowego Roku mogą zgłaszać się do 29 maja.

doxwg54

?Konkurs został powołany właśnie po to, by dać dyrektorom finansowym możliwość zaprezentowania swoich dokonań i by wyróżnić najskuteczniejszych spośród nich. Wieloosobowe jury z przekrojowym doświadczeniem, przejrzyste kryteria oraz nadzór audytora gwarantują wysoką jakość, transparentność procesu selekcji i wybór najlepszych spośród najlepszych - dodała przewodnicząca Kapituły, Dyrektor Zarządzająca ACCA Emerging Europe Magdalena Hernandez, cytowana w komunikacie.

(ISBnews)

doxwg54

Podziel się opinią

Share
doxwg54
doxwg54