Trwa ładowanie...
d1vinah
14-01-2016 13:12

Ruch rozpoczął przyjmowanie spłat należności od dłużników Grupy Kruk

Warszawa, 14.01.2016 (ISBnews) - Klienci Kruka, mający zobowiązania wobec spółki oraz funduszu Prokura, należącego do Grupy, mogą spłacać swoje należności w punktach Ruchu od stycznia br., poinformował prezes Kruka Piotr Krupa.

Share
d1vinah

"To bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla osób starszych, które nie korzystają z bankowości internetowej. Spłata zadłużenia jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy udać się do punktu Ruchu blisko domu i przy okazji kupowania np. ulubionej gazety uregulować swoje zobowiązania - wygodnie i bez kolejek" - powiedział Krupa, cytowany w komunikacie.

Ruch umożliwia wpłaty klientom Kruka w ponad 2000 punktów na terenie całego kraju, w tym w mniejszych miejscowościach. Koszt za dokonanie przelewu wynosi 1,5 zł.

"Rozpoczęcie współpracy z Krukiem jest kolejnym etapem rozszerzania funkcjonalności naszych kiosków. Z tradycyjnego punktu z gazetami i papierosami nasza sieć zmienia się w nowoczesne kioski, w których nasi klienci mogą jednocześnie zrobić drobne zakupy oraz skorzystać z wielu podstawowych usług. Liczymy, że możliwość spłacania zadłużeń w sieci Ruch będzie dla naszych klientów kolejnym udogodnieniem"- powiedział wiceprezes Ruchu Dariusz Stolarczyk.

Kruk SA jest liderem na rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Środkowej. Spółka jest częścią grupy kapitałowej Kruk, do której w Polsce należą również m.in.: Kancelaria Prawna Raven Krupa & Stańko spółka komandytowa, Rejestr Dłużników ERIF BIG oraz Kruk Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, a także fundusz sekurytyzacyjny Prokura NS FIZ. Spółka zadebiutowała na GPW w 2011 r.

(ISBnews)

d1vinah
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vinah
d1vinah