Trwa ładowanie...
d2kgqnc

Sare przydzieliło 31 741 akcji serii C w transzy detalicznej

Warszawa, 03.02.2016 (ISBnews) - Sare przydzieliło 31 741 sztuk akcji serii C w transzy detalicznej, podała spółka.

Share
d2kgqnc

"Zarząd spółki Sare S.A. z siedzibą w Rybniku podjął uchwałę w sprawie przydziału akcji serii C oferowanych w ramach oferty publicznej. Zarząd Sare SA stwierdza, iż publiczna emisja Akcji serii C doszła do skutku. Łącznie zostało objętych i opłaconych 31 741 sztuk akcji serii C o wartości nominalnej 0,1 zł każda. Akcje zostały przydzielone w Transzy Małych Inwestorów (tj. transzy detalicznej), zgodnie z raportem z przydziału akcji dokonanego przez system Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA" - czytamy w komunikacie.

Tydzień temu Sare ustaliło cenę emisyjną na poziomie 24,5 zł za jedną akcję i rozpoczęło zapisy. Ostateczna liczba oferowanych akcji wynosiła 543 478. Przyjmowanie zapisów na akcje nowej emisji miało trwać do 2 lutego w transzy małych inwestorów bądź do 3 lutego w transzy dużych inwestorów, podała wtedy spółka.
Sare deklarowało wcześniej, że kwota min. 7 mln zł pozwoli na realizacje założonych celów emisyjnych, planowanych na lata 2016-2017. Za ok. 3 mln zł pozyskane z emisji planuje przejęcie spółki z branży "big data". Kolejne ok. 2 mln zł ma zostać przeznaczone na akwizycję spółki, posiadającej odpowiednie kompetencje w zakresie tworzenia oprogramowania dla urządzeń mobilnych (smartfony i tablety), coraz częściej używanych do interaktywnej komunikacji zamiast komputerów osobistych i laptopów. Mniejsze kwoty trafią na rozwój projektu Power WIFI, platformę afiliacyjną Video Target oraz platformę konsumencką Zrabatowani.pl.
Grupa Sare działa w branży komunikacji i marketingu w sieciiInternet, koncentrując się na segmencie e-mail marketingu. Grupa jest obecnie notowana na NewConnect.

(ISBnews)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2kgqnc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kgqnc
d2kgqnc