Trwa ładowanie...
d2b08os

SGB-Bank uruchomił platformę dla kupna i sprzedaży walut

Warszawa, 20.11.2015 (ISBnews) - SGB-Bank wdrożył w Spółdzielczej Grupie Bankowej platformę walutową do zawierania transakcji kupna i sprzedaży walut, podał bank. Platforma ta umożliwia dokonywanie transakcji bez opłat i prowizji.

Share
d2b08os

"Na bazie zaawansowanej infrastruktury dostarczonej przez Thomson Reuters stworzona została profesjonalna platforma walutowa dla przedsiębiorców przeprowadzających transakcje walutowe. Oferta skierowana jest do klientów biznesowych obsługiwanych przez Banki Spółdzielczej Grupy Bankowej. Niepodważalnym atutem nowo powstałej platformy jest dostęp do bieżących, konkurencyjnych dla klientów, kursów walutowych, a także możliwość automatycznego rozliczenia transakcji w Bankach Spółdzielczych" - czytamy w komunikacie.

"Platforma walutowa SGB, to nowoczesne narzędzie, które pozwoli sprawnie i szybko realizować transakcje walutowe, co ma ogromne znaczenie dla klientów biznesowych korzystających z rozliczeń w walutach obcych w codziennej działalności" - powiedział prezes SGB-Banku Ryszard Lorek, cytowany w komunikacie.

Brak opłat i prowizji za transakcje jak również przelewy pomiędzy rachunkami czyni platformę SGB poważnym konkurentem dla obecnych rozwiązań dostępnych na rynku i stawia Grupę SGB w czołówce banków oferujących najnowocześniejsze rozwiązania dla swoich klientów, podkreślił bank.

d2b08os

Spółdzielczą Grupę Bankową tworzą: 202 Banki Spółdzielcze i SGB-Bank Spółka Akcyjna. Swoim zasięgiem grupa SGB obejmuje niemal całą Polskę. Banki grupy SGB oferują usługi za pomocą sieci niemal 1 800 placówek oraz elektronicznych kanałów dostępu. W połowie października prezes zarządu SGB-Banku Ryszard Lorek w rozmowie z ISBnews wskazywał, że Grupa SGB wprowadza nowy model działania banku zrzeszającego. SGB-Bank skoncentruje się na działaniach wspierających grupę i obsłudze procesów wewnątrzbankowych. Wiodącą rolę w działaniach na rynkach lokalnych nadal będą miały autonomiczne banki spółdzielcze.

(ISBnews)

d2b08os

Podziel się opinią

Share
d2b08os
d2b08os