Trwa ładowanie...
d1pr5bp

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - środa

- Bank Zachodni WBK, w wyniku udziału w transakcji przejęcia Visa Europe przez Visa Inc., liczy na wypłatę ok. 46,7 mln euro gotówki oraz 16 mln euro w akcjach Visa Inc. - podał bank w komunikacie.

Share
d1pr5bp

- Getin Noble Bank nie zdecydował, czy zaksięguje składkę na Fundusz Wsparcia Kredytobiorców w IV kwartale 2015 roku czy w I kwartale 2016 roku, decyzję w tej sprawie podejmie po otrzymaniu odpowiedzi od Rady Funduszu - poinformował PAP Wojciech Sury, rzecznik banku.

- K-protos, spółka zależna Chemoservisu-Dwory, zawarła sześć umów w zakresie utrzymania ruchu w branżach mechanicznej i elektrycznej o łącznej wartości ok. 65 mln zł - podał w komunikacie Chemoservis-Dwory.

- Do Sądu Rejonowego w Lublinie trafił wniosek o otwarcie postępowania układowego spółki Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek - podała spółka w komunikacie.

d1pr5bp

- Robyg prognozuje wypracowanie w 2016 roku 115 mln zł skonsolidowanego zysku operacyjnego. Łączna liczba mieszkań, których uznanie jest planowane w przychodach spółek z grupy oraz w wynikach finansowych wspólnych przedsięwzięć grupy kapitałowej to 2,8 tys. - podała spółka w komunikacie.

- Komisja Nadzoru Finansowego będzie miała uprawnienie zlecania ponownego badania wyceny zabezpieczeń wierzytelności - zakłada projekt nowelizacji ustawy prawo bankowe oraz ustawy o SKOK.

============================= * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) =============================

d1pr5bp

Podziel się opinią

Share
d1pr5bp
d1pr5bp