Trwa ładowanie...
d2rctsq

Suma wpłaconych stawek w Fortuna Entertainment Group była w II kw. wyższa niż w I kw. (popr.)

#Spółka skorygowała błędne informacje podane podczas środowej konferencji prasowej. Suma wpłaconych stawek w II kw. była wyższa niż w I kw., a nie podobna, jak podano...

d2rctsq
d2rctsq

Spółka skorygowała błędne informacje podane podczas środowej konferencji prasowej. Suma wpłaconych stawek w II kw. była wyższa niż w I kw., a nie podobna, jak podano wcześniej. #

11.07. Warszawa (PAP) - Suma wpłaconych stawek w Fortuna Entertainment Group była w II kw. 2012 r. wyższa niż w I kw. - poinformowali przedstawiciele spółki.

"Suma wpłaconych stawek w II kw. była wyższa niż w I kw. i była zgodna z naszymi założeniami. Tym samym oczekujemy, że wyniki roczne będą satysfakcjonujące, co potwierdza już drugi kwartał" - poinformował PAP Vladan Crha, dyrektor ds. relacji inwestorskich spółki.

Crha sprostował tym samym informacje podane na środowej konferencji Fortuny, kiedy poinformował, że suma wpłaconych stawek w II kw. tego roku była podobna jak w I kw.

Wilf Walsh, prezes Fortuny poinformował na konferencji, że wypadający w II kw. koniec rozgrywek ligowych w piłce nożnej został w tym roku skompensowany przez zakłady związane z turniejem Euro 2012.

d2rctsq

Fortuna podała w środę, że suma wpłaconych stawek na zakłady Euro 2012 wyniosła prawie 17 mln euro, z czego ponad 4,7 mln euro zostało przyjęte w Polsce, prawie 8,4 mln euro w Czechach i 3,9 mln euro na Słowacji.

Suma wygranych brutto z zakładów Euro 2012 wyniosła 3,3 mln euro, z marżą na poziomie ok. 20 proc.

"Wyniki mistrzostw były niekorzystne dla bukmacherów, co potwierdzają inni operatorzy" - dodał Walsh. (PAP)

kuc/ asa/

d2rctsq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rctsq