Trwa ładowanie...
fotowoltaika
13-04-2021 13:14

Sunday Polska nawiązuje strategiczną współpracę z Lendi

Lendi, najszybciej rosnący na rynku broker finansowy, został autoryzowanym partnerem Sunday Polska – jednego z liderów branży instalacji fotowoltaicznych. Lendi uzupełniło swoje portfolio i poza produktami finansowymi będzie sprzedawało także rozwiązania fotowoltaiczne. Teraz wszyscy planujący inwestycję w panele fotowoltaiczne mogą uzyskać informacje o warunkach inwestycji oraz podpisać umowę u ponad 850 ekspertów kredytowych Lendi w całej Polsce.

Informacja prasowa Sunday Polska
Sunday Polska nawiązuje strategiczną współpracę z LendiŹródło: materiały partnera
d3f1eq8
d3f1eq8

Jak pokazuje ostanie badanie, przeprowadzone w tym roku przez Instytut Badawczy ASM dla Sunday Polska, ponad 60% właścicieli domów jednorodzinnych w Polsce planuje inwestycję w instalację fotowoltaiczną. W odpowiedzi na to wzmożone zainteresowanie energią słoneczną, Sunday Polska oraz Lendi zawarły partnerstwo w celu zapewnienia lepszego dostępu potencjalnych klientów do technologii fotowoltaicznej. Broker finansowy – Lendi – został autoryzowanym partnerem Sunday, a tym samym do sieci partnerskiej Sunday Polska dołączy ponad 850 ekspertów kredytowych Lendi w całej Polsce, którzy poza kredytami będą oferować także rozwiązania fotowoltaiczne. Jest to spore udogodnienie dla potencjalnych inwestorów w energię słoneczną, którzy dzięki sieci handlowej Lendi uzyskają szeroki dostęp do informacji o warunkach inwestycji w energię słoneczną.

- Nawiązanie współpracy z Lendi z jednej strony jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom naszych wspólnych klientów, a z drugiej pozwala rozwinąć komplementarnie ofertę usług naszego partnera biznesowego. Szeroka sieć placówek franczyzowych Lendi gwarantuje nam zapewnienie bardziej dostępnej sprzedaży oraz lepszej obsługi naszych klientów. Jesteśmy z tego niezmiernie dumni, że Sunday Polska dzięki współpracy z Lendi może zaoferować jeszcze bardziej dopasowaną ofertę, zawierającą bezpłatny audyt, wizualizacje, wsparcie związane z finansowaniem oraz montaż i opiekę po-inwestycyjną na tak szeroką skalę – mówi Damian Cymbała, dyrektor rozwoju sprzedaży, Sunday Polska.

- Lendi specjalizuje się w dostarczaniu komplementarnej usługi finansowej, konstruowanej z myślą o zmieniających się potrzebach rynku. Żywo reagujemy na oczekiwania klientów, a w związku z obserwowanym przez nas wzrostem zainteresowania fotowoltaiką, podjęcie partnerskiej współpracy z Sunday Polska jest naturalnym kierunkiem rozwoju. Ta inicjatywa jest również wypadkową naszego uznania dla wieloletniego doświadczenia Sunday w dostarczaniu rozwiązań fotowoltaicznych oraz doskonałej opinii, jaką firma cieszy się na rynku. W tym opinii sieci naszych ekspertów. Niewątpliwym atutem Sunday jest również pełen pasji, otwartości i elastyczności zespół oraz gruntowna i wszechstronna wiedza specjalistów. – mówi Emilia Kłos, dyrektor Departamentu Kredytów Firmowych, Lendi.

Sunday Polska intensywnie rozwija sieć partnerską z firmami, działającymi zarówno w branży fotowoltaicznej, jak i w otoczeniu branży. Współdziałanie w ramach sieci partnerskiej Sunday opiera się na jasnych i przejrzystych zasadach. Każdemu z Partnerów proponowane są warunki współpracy „szyte na miarę”, dostosowane do jego doświadczenia, potencjału rynkowego oraz otoczenia biznesowego w którym funkcjonuje. Eksperci Sunday Polska chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem z przedstawicielami sieci partnerskich. Współpraca z Lendi jest przykładem efektywnej współpracy dostawcy technologii fotowoltaicznej oraz firmy pomagającej uzyskać finansowanie inwestycji w zieloną energię.

d3f1eq8

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f1eq8